Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van sociale bescherming naar sociale investering De verzorgingsstaat is een van de meest succesvolle politieke projecten van de twintigste eeuw. Desondanks staat de verzorgingsstaat nu al drie decennia cont... »
Kanarie in de kolenmijn Marianne Thieme en Ewald Engelen waarschuwen tegen de onhoudbaarheid van de huidige politieke en financiële keuzes. Als een kanarie in de kolenmijn signaler... »
Ontwaak! Het mysterie van onze tijd is niet de politieke fragmentatie, de electorale woede of het rechtspopulisme, maar waarom al die protesten en tegenstemmen zo mac... »
De kanarie in de kolenmijn Marianne Thieme en Ewald Engelen waarschuwen tegen de onhoudbaarheid van de huidige politieke en financiële keuzes. Als een kanarie in de kolenmijn signaler... »
Een ongeluk in slow motion `Geen belangrijker tijdstip dan het moment voor de inslag, wanneer je de controle over het stuur bent kwijtgeraakt maar de boom nog niet hebt geraakt, zo sch... »
De mythe van de gemaakte vrouw EWALD ENGELEN<br/>De mythe van de gemaakte vrouw<br/>NIEUW LICHT op het feminisme <br/><br/>Dat de emancipatie van de vrouw nog niet is voltooid behoeft geen... »
Een ongeluk in slow motion 'Geen belangrijker tijdstip dan het moment voor de inslag, wanneer je de controle over het stuur bent kwijtgeraakt maar de boom nog niet hebt geraakt,' zo sc... »