Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Overall rapportage sociaal domein 2016 Sinds 1 januari 2015 zijn gemeenten verantwoordelijk voor de uitvoering van de Wmo 2015, de Jeugdwet en de Participatiewet. Op verzoek van het ministerie van... »
Maten voor gemeenten 2013 In de dienstverlening aan burgers spelen gemeenten een steeds belangrijkere rol, ze krijgen van het rijk steeds meer taken. In 2011 gaven de gemeenten samen ... »
Publieke dienstverlening in perspectief Het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP) brengt ten tijde van de kabinetsformatie altijd een memorandum uit over trendmatige ontwikkelingen in de publieke d... »
Vijf jaar Caribisch Nederland Op 10 oktober 2010 zijn Bonaire, Sint Eustatius en Saba, onder de vlag van Caribisch Nederland, nieuwe Nederlandse openbare lichamen geworden. Zo kwam een ei... »
De sociale staat van Nederland Hoe gaat het met de Nederlandse bevolking? Dat is de centrale vraag in De sociale staat van Nederland 2013. Deze vraag beantwoorden we aan de hand van een be... »
Overall rapportage sociaal domein 2017 Sinds 1 januari 2015 zijn gemeenten verantwoordelijk voor de uitvoering van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) 2015, de Jeugdwet en de Participatiew... »
De sociale staat van Nederland 2015 Hoe gaat het met de Nederlandse bevolking? Dat is de centrale vraag in De sociale staat van Nederland 2015. Deze vraag beantwoorden we aan de hand van een be... »