Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zorg dat jouw boek er wél komt Jolanda Pikkaart en Esther van der Ham hebben dit boek gemaakt om schrijvers te helpen. Ze weten hoe lastig het traject is om tot een boek te komen. Ze hebbe... »
De droomvallei De Droomvallei, Glitters en glimmers in de nachtDromen, nachtdieren, sterren, voelen met de voeten!Dat zijn de kernwoorden van dit derde deel in de Droomvall... »
De koningin met groen haar Bij het ontbijt lezen de katten Pebles en Pipi in de krant dat de koningin plotseling groen haar heeft gekregen.Het hele land is in rep en roer.De keizer van... »
De donderwolk van grote beer Tot grote schrik van zijn huisgenoten blijkt grote beer een donderwolk te hebben. Wat moeten zijn vriendjes doen om hem te helpen?Met dit kinderboek maken er... »
Boekplanner Een boek schrijven is een project. Er komt veel bij kijken. Het is niet iets dat je even tussendoor doet. De blauwdruk van je boek maken, schrijven en hersch... »
De dolfijn met sproeten Een Nieuw Droomvallei leesboek: De dolfijn met sproeten!Een kleurrijk, spannend en vrolijk verhaal over Daan.Kennen jullie Daan al?Daan is een dolfijn. Een d... »