Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Berlijn <p>Ontdek in deze reisgids wat Berlijn voor jou te bieden heeft. Stippel een persoonlijk reisprogramma uit, op basis van je eigen interesses.</p> <p>In deze ... »
Reis langs het ijzeren gordijn Dit boek presenteert een originele reisroute van de Oostzee naar de Middellandse Zee van de Hanzestad Lubeck in NoordDuitsland naar de havenstad Trieste in I... »
Hoe begin ik een B&B? <p>Voor velen lijkt het de ideale manier om het leven minder jachtig te maken. Maar hoe doe je dat? Dit boek geeft het antwoord op tal van praktische vragen:... »
Logeren bij Belgen in Frankrijk Derde, volledig geactualiseerde editie van deze logiesgids waarvan inmiddels meer dan 20.000 exemplaren verkocht zijn.
Langzaam door Frankrijk In deze gids herontdekken Peter Jacobs en Erwin De Decker de N7 en brengen ze slow travel in praktijk. Ze laten de drukke saaie en dure snelweg naar de zon l... »
Table d'hotes Eten als God in Frankrijk
Schuif mee aan tafel bij Belgen die hun huis in Frankrijk openstellen voor reizigers. Proef hoe gul ze de rijkdom van de Franse keu... »
Logeren bij Belgen in Frankrijk Populaire logiesgidsenreeks viert 10e verjaardag Erwin De Decker en Peter Jacobs selecteren meer dan 200 chambres d'hôtes en charmehotelletjes in Frankrijk,... »
Thuis in la douce France: 150 chambres d'hôtes en charmehotels, van strak design tot nostalgische romantiek, van Bretagne tot de Côte d'Azur. Pete... »
Logeren bij Belgen Voel je thuis in La Douce France Erwin De Decker en Peter Jacobs selecteren meer dan 200 chambres d'hôtes en charmehotelletjes in Frankrijk, gerund door Bel... »