Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tijd voor tongeren Tongeren is onze oudste stad. Een stad die niet alleen haar eigen geschiedenis vertelt, maar ook over de bekendste Romeinse keizer Julius Caesar en over de F... »
Brouwers van Belgisch bier <p>België is een echt bierland. Met meer dan 400 (!) brouwerijen zijn er dan ook heel veel verhalen te vertellen.</p> <p>Bierkenner en rasechte storyteller ... »
De Rodenbachs Albert alias Albrecht Rodenbach blijkt zoveel meer dan een icoon van de Vlaamse Beweging. Zijn grootoom, de blinde Alexander, een brouwer met vele levens… ... »
Dwalen door het Zwarte Woud Het Zwarte Woud is een van de populairste vakantiebestemmingenin Duitsland. Geen wonder, want de regio nodigt alsgeen ander uit om te wandelen, fietsen, onts... »
Het Belgisch bierboek Het ultieme boek over Belgische bieren Het Belgisch Bierboek is een handig kompas voor je reis door bierland België. We gunnen je een blik in de Belgische ... »
De Rodenbachs Rodenbach geurt naar het friszurige bier uit Roeselare. Maar het is ook de naam van een illustere familie met drie ver geten helden van de Belgische Revoluti... »
Lekker Waals de smaak van het zuiden. Escavche proeven in Chimay en er een frisse Chimay bij drinken.... »
De smaak van de keyser De gloednieuwe fictiereeks op Eén vertelt de intrigerende familiesaga van drie generaties jeneverstokers in Hasselt. Tegen deze achtergrond neemt auteur Eri... »
Het Belgisch Bierboek Het ultieme boek over Belgische bieren Het Belgisch Bierboek is een handig kompas voor je reis door bierland België. We gunnen je een blik in de Belgische c... »