Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het 40-45 boek Het 40-45 Boek toont een unieke selectie van ruim 500 zwart-wit foto's uit de internationaal vermaarde collectie van het Nederlands Instituut voor Oorlogsdoc... »
De Jodenvervolging in foto's De Jodenvervolging in foto’s. Nederland 1940-1945 is het eerste fotoboek over de Jodenvervolging in Nederland. De auteurs deden uitvoerig onderzoek in foto... »
De oorlog in kleur Vanaf 1938 reisde fotograaf en cineast Alphons Hustinx door Nederland om in theaters en filmzalen zijn documentairefilms over Zuid-Afrika (1931), Perzië en ... »
Het grote jaren 60 boek Roerige tijden, de protestjaren, het decennium van de flower power, de hippies, de happenings en de provo's. Maar ook de periode van bevrijding, democratiser... »
Londen in oorlogstijd Londen was tijdens de Tweede Wereldoorlog het 'Mecca of freedom', het hoofdkwartier van vrij Europa. Vele prominente Europeanen die gedwongen waren uit hun d... »
Oorlog in het museum De oorlog in het museumSchrijf de eerste beoordeling van dit product 0 0 0 Verschijnt april 2014 Voor het Anne Frank Huis staan dagelijks lange ... »