Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De nacht in Lissabon De verteller van dit adembenemende verhaal, emigrant en net Hitler-Duitsland ontvlucht, weet niet wat hem overkomt als hij 's nachts op de kade, waar de grot... »
Van het westelijk front geen nieuws Eind 1928 voltooide Erich Maria Remarque zijn 'Im Westen nichts Neues'. Reeds op 18 april van het volgende jaar verscheen bij uitgeverij Erven J. Bijleveld d... »
De weg terug Gevoelige, bitterzoete roman tegen het decor van de Eerste Wereldoorlog in Vlaanderen en een klein Duits stadje vlak daarna. De Slag om de Kemmelberg, die ov... »
All Quiet on the Western Front Vintage Future Classics S.. All Quiet on the Western Front is probably the most famous anti-war... »
Een tijd van leven In de kou en omgeven door alle verschrikkingen van het oostfront verheugt Ernst Graeber zich op niets meer dan zijn verlof. Thuis, in Duitsland, zal het leve... »
De weg terug Gevoelige, bitterzoete roman tegen het decor van de Eerste Wereldoorlog in Vlaanderen en een klein Duits stadje vlak daarna. Het eerste stuk van het boek spe... »