Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bobo's droomboom Al bijna veertig jaar is Bobo het vriendje van bijna iedere kleuter. Hij is grappig, nieuwsgierig, zit vol fantasie en durft alles! Hoog in zijn boom droomt ... »
Bruggers De rebelse Elsje is scherp en stekelig, maar ook schattig en aaibaar. Ze heeft altijd haar gepeperde mening klaar en... in dit album gaat ze met GaitJan, Ann... »
Natuurtalent De rebelse elsje is scherp en stekelig, maar ook schattig en aaibaar. In dit album worstelt elsje met het verplichte volkslied, begint een unieke airBnB, ont... »
Was ik maar oud genoeg om te weten wat ik mis Na twee jaar is Elsje niet meer weg te denken uit de Nederlandse kranten. Ze is knuffelbaar en prikkelbaar, soms shockerend eerlijk. Een meisje dat niemand i... »
Groeistuipen Een nieuw album van Elsje is altijd een feest. Dit album verschijnt net als alle komende albums voortaan in een groter (A4) formaat. De rebelse Elsje is sche... »
Elsje Spijbelagenda 2011-2012 Dit is de Elsje Spijbelagenda. Er staan pagina's in die niet geschikt zijn voor ouders. Zoals tips om te spijbelen, voorgedrukte spiekbriefjes, tips om te la... »
Met die gelukkige jeugd moet je dan maar leren leven Gordels vast! In dit negende album van Elsje schiet je in een doldwaze achtbaan van de geurige Oertijd naar de stoere Batavieren, dendert door Sahara en Amaz... »
Natuurtalent De rebelse elsje is scherp en stekelig, maar ook schattig en aaibaar. In dit album worstelt elsje met het verplichte volkslied, begint een unieke airBnB, ont... »