Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jan van Loon Jan van loon omschrijft zichzelf als een schilder die al vijftig jaar op zoek is. Dat is een bescheiden uitspraak, want hij heeft behoorlijk veel gevonden. W... »
The Innocent Abroad The Innocent Abroad is de titel van de tweede monografie van Jasper de... »
Kik Zeiler Made in Mokum schilderijen. Monografieen van het Drents Museum over hedendaagse figuratieve kunstenaars. »
Absinthe. Het grote kwaad In het schakeljaar 1900 telde Parijs 17.000 bakkers, 14.500 slagers en 33.000 lokaties waar je absint kon drinken... <br/><br/>Absinthe, het grote kwaad geef... »
Gezond wandelen Praktisch handboek over de wandelsport<br/><br/>Nederland telt miljoenen wandelaars. Velen gaan wekelijks uren op pad. Met tal van goede redenen. Naast plezi... »
Groningen De stad Groningen is op z'n mooist in de vroege uren wanneer de kroeg verlaten wordt, het feest is afgelopen, de tent zijn deuren sluit. Als de dageraad de h... »
De trouwe nimf "De trouwe nimf<br/>een Venetiaanse roman <br/><br/>De jonge Franse toneelschrijver Milo Picander verblijft in 1731 in VenetiĆ« en maakt kennis met de verbor... »
Pronkjuwelen van baksteen De Amsterdamse School maakte ook buiten Amsterdam school. Dat bewijzen de vele afbeeldingen in het nieuw verschenen boek Pronkjuwelen van baksteen, Amsterdam... »