Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een meester zonder hamer De in januari overleden Pierre Boulez was een veelzijdig man die op al zijn terreinen een enorme invloed uitoefende, binnen en buiten zijn vaderland: componi... »
Stravinsky A Creative Spring, Russia and France 1882-1934 »
Ruhe sanfte, sanfte Ruh! Emanuel OverbeekeRuhe sanfte, sanfte Ruh!Passiemuziek, een veelkleurig palet door de eeuwen heenBij Pasen denk je meteen aan Bachs Matthäus- en Johannes-Pas... »
Nederland en Beethoven De wereld staat in 2020 uitgebreid stil bij het 250ste geboortejaar van Beethoven. Voor Emanuel Overbeeke was dat aanleiding om een boek te schrijven over de... »
Muziek onweerstaanbaar als de zee Muziek onweerstaanbaar als de zee handelt over een componistdie quasi-achteloos een revolutie in de muziek ontketendeen 150 jaar na zijn geboorte nog steeds ... »
De beste literatuur is muziek Dit boek behandelt de relatie tussen muziek en literatuur aan de hand van diverse uitingen in beide kunsten. Aan de orde komen onder meer diverse schrijvers ... »