Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De steen vreest mij Hoi feest <i>Hij neemt me op schoot, vertelt
over onze soort, de Hades in de aderen
die alles schoonwoedt. Het gat tussen
zijn ogen dat zich vol met inkt zuigt
dat zic... »
Game of Poems Het succes van HBO’s Game of Thrones is ongeëvenaard. Wereldwijd kijken er 40 miljoen mensen naar de serie. Al enkele jaren schrijven dichters Ellen Deckw... »
Eerste hulp bij poëzie Ellen Deckwitz zet zich al jaren onvermoeibaar in voor de poëzie – op het podium, in het klaslokaal en in de krantenkolommen. Deze omnibus bevat de boeken... »
Het groot kerstverhalenboek <i>Het groot kerstverhalenboek</i> is een bundeling van meer dan dertig Nederlandse schrijvers, dichters en cabaretiers. Een uniek kerstboek over de kerst ... »
Hogere natuurkunde Bij het overlijden van haar Indische grootmoeder ontdekte Ellen Deckwitz (1982) dat ze deenige in haar familie is die haar levensverhaal te horen heeft gekre... »
Eerste hulp bij poëzie Ellen Deckwitz zet zich al jaren onvermoeibaar in voor de poëzie – op het podium, in het klaslokaal en in de krantenkolommen. Deze omnibus bevat de boeken... »
Dit gaat niet over grasmaaien Gedichten zijn overal: op straat, op gebouwen, in liedjes en films. Ze kunnen je raken, je een leven lang bijblijven, worden getatoeëerd op armen of krijgen... »
Vrijheidscolleges In 1941 formuleerde de Amerikaanse president Roosevelt vier vrijheden:Freedom from Fear, Freedom from Want, Freedom of Speech and Expression en Freedom of Wo... »