Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De crèche <p>Amsterdam, 1942-1943. Tegenover de Hollandsche Schouwburg bevindt zich de Joodse Crèche, door de Duitsers getransformeerd in een verzamelplaats voor Jood... »
Behandelend trainen "'Behandelend trainen' beschrijft drie behandelprogrammas - sociale vaardigheidstraining, cognitieve vaardigheidstraining en agressieregulatietraining - ge... »
Vos <p>1961. Isabel is zeventien jaar oud en groeide op in een weeshuis. Nog één jaar en dan wil ze viool gaan studeren aan het conservatorium in Parijs, samen... »
Terug naar Insulinde <p>Vlak voor de oorlog groeit Rosa op in voorspoed, in een vooraanstaande familie in Nederlands-Indië. Wanneer haar ouders scheiden wordt ze achtergelaten b... »
Van je familie moet je het hebben, toch? De serie Maud van Elle van Rijn draait om Maud, die haar steeds vergeetachtiger wordende moeder mantelzorg verleent. In het tweede deel, Van je familie moet ... »
Vier wandelaars en een Siciliaan <p>Vier vrouwen schrijven zich in voor een wandelvakantie in Italië. Onder leiding van de Italiaanse gids Vincenzo lopen ze door het ruige binnenland van Si... »
Vos <p>1961. Isabel is zeventien jaar oud en groeide op in een weeshuis. Nog één jaar en dan wil ze viool gaan studeren aan het conservatorium in Parijs, samen... »
De Crèche Amsterdam, 1942-1943. Tegenover de Hollandsche Schouwburg bevindt zich de Joodse Crèche, door de Duitsers getransformeerd in een verzamelplaats voor Joodse ... »