Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Olive Kitteridge Thirteen linked tales from Strout (Abide with Me, etc.) present a heart-wrenching, penetrating portrait of ordinary coastal Mainers living lives of quiet gri... »
Niets is onmogelijk In ‘Niets is onmogelijk’ resoneert opnieuw de stem uit Strouts alom geprezen roman 'Ik heet Lucy Barton’. In dat boek roddelden Lucy en haar moeder in ... »
Lucy aan zee In ‘Lucy aan zee’ van Elizabeth Strout wordt Lucy Barton losgerukt uit haar ordelijke schrijversleventje in Manhattan doordat de wereld begin 2020 in loc... »
Ik heet Lucy Barton In ‘Ik heet Lucy Barton’ van Elizabeth Strout volgen we Lucy Barton die langzaam aan het herstellen is van wat een simpele operatie had moeten zijn. Haar... »
Het verhaal van William Het verhaal van William van Elizabeth Strout gaat over Lucy Barton: wonend in New York, succesvol schrijfster en de moeder van twee volwassen dochters. Haa... »
Olive Kitteridge Olive Kitteridge is gepensioneerd. Haar leven lang heeft ze lesgegeven aan de kinderen van Crosby, een idyllisch gelegen kuststadje in Maine. Haar leerlingen... »
Ik heet Lucy Barton Lucy Barton is langzaam aan het herstellen van wat een simpele operatie had moeten zijn. Haar moeder, die ze jaren niet gezien heeft, komt op ziekenbezoek. D... »