Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stad van meisjes New York, 1940. De negentienjarige Vivian Morris heeft het eerste jaar van de universiteit niet gehaald, en haar ouders besluiten dat ze bij haar tante in Ne... »
Eten, bidden, beminnen `Hilarisch, briljant en schaamteloos spiritueel ik wilde dat dit boek nooit meer op zou houden. Esther FreudOp haar dertigste heeft Elizabeth Gilbert all... »
De laatste man Eustace Conway is in de ogen van Elizabeth Gilbert de laatste echte Amerikaanse man. Als zeventienjarige jongen verlaat Conway zijn ouderlijk huis, weg van d... »
Pelgrims De helden van <i>Pelgrims</i> zijn de zoekers van alle tijden. Ze handelen blindelings, zeker als het om liefde gaat, maar ze zijn ook moedig en allemaal ev... »
Tot aan de rivier <p>Miljoenen lezers leefden mee met <i>Eten, bidden, beminnen</i> en lieten zich creatief inspireren door <i>Big Magic</i> van bestsellerauteur Elizabeth Gil... »