Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kinderspel Commissaris Guido Brunetti wordt naar het ziekenhuis geroepen, waar een kinderarts is opgenomen met een ingeslagen schedel. De man is s nachts in zijn appa... »
Dood van een maestro Tijdens de pauze van de opera La Traviata in theater La Fenice wordt de beroemde dirigent Helmut Wellauer dood aangetroffen. Hij blijkt te zijn vergiftigd. D... »
Beestachtige zaken Wanneer het lichaam van een man gevonden wordt in een kanaal, staat Brunetti voor een raadsel. Hij heeft weinig aanknopingspunten:<br/>het lichaam is dermate... »
Een kwestie van vertrouwen Veneti gaat gebukt onder een zinderende hittegolf. Terwijl de stad overspoeld wordt met toeristen proberen de Venetianen zelf het hoofd koel te houden. Inspe... »
Droommeisje Op een regenachtige ochtend, vlak na de begrafenis van zijn moeder, wordt commissario Brunetti samen met zijn assistent Vianello opgeroepen bij een lichaam d... »
Dodelijke conclusies Commissario Brunetti wordt laat op de avond van een uitgebreide maaltijd weggeroepen omdat het lichaam van een vrouw is gevonden. Ze lijkt aan een hartaanval... »
Onrustig tij De moord op twee vissers ten zuiden van het Venetiaanse Lido leidt commissario Brunetti naar de hechte gemeenschap van het eiland Pellestrina, waar buitensta... »