Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Feestelijk maar vreselijk Ik begon als schrijver voor volwassenen, maar na twee romans en drie verhalenbundels, wilde ik opeens kinderboeken schrijven en ik wilde er vooral niet mee o... »
Time-out RoosAnne ziet tot haar grote verbazing een kunstenaar op tv die dezelfde achternaam heeft als zij. Een naam die bijna nooit voorkomt. Haar moeder is niet get... »
De prinses en de paradijstuin Prinsessen die ontevreden, van porselein, gelukkig of kaal zijn.
Prinsessen met een gouden hart, prinsessen die varkens hoeden, een vreemde vogel liefhebben... »
Een spetter op de spiegel Tom staat voor de spiegel. Hij trekt zijn mond scheef. Hij zuigt zijn wang naar binnen. Zij ogen rollen er haast uit. Hij ziet niets. Ng niet... »
Droomopa <i>Vannacht is mijn opa gestorven. Hij ligt aan zijn eigen kant van het bed. Zijn ogen dicht, zijn handen gevouwen boven het dekbed. Zijn mond lacht een beet... »