Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mon en Gies Mon woont in Morgenster, een rusthuis voor bejaarden. Gies is zijn nieuwe buur. Al snel worden ze vrienden. Maar Gies mist Sus, zijn zus. Ze is vertrokken na... »
Fahrenheit: Roadmovie Emmy woont in een klein ZuidFrans dorp en is gek van films. Tijdens een zomervakantie laat ze zich op sleeptouw nemen door Jason een Antwerpse mimespeler. Sa... »
Dina is terug Nu de jonge theatrale Dina in een nieuw dorp woont, zorgt dat natuurlijk voor de nodige avonturen. In deze lekker dikke omnibus vind je vier spannende en leu... »
Hobbydag Vandaag is het weer hobbydag. Dat is een idee van meester Fred. Alle leerlingen geven al een paar vrijdagen op rij een spreekbeurt over hun hobby of die van ... »
Tobias en de Meetjesmobiel Wie dit boek leest wil meteen Tobias voorbeeld volgen en in een camper of Meetjesmobiel op ontdekkingstocht door het Meetjesland gaan. Vanaf 9 jaar. Tobias e... »
Supernova Vijftien is ze. Ze woont met haar ouders en grootmoeder langs een weg die doodloopt op een niet afgewerkte brug. De bocht waar hun huis staat, is zo scherp d... »
Mijn vader zegt dat wij levens redden Mijn vader zegt dat wij levens redden.Hij zegt dat, als wij hier niet woonden, al heel wat mensen zomaar die brug zouden opgereden zijn. Ik snap wat mijn vad... »