Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Chaos in Arteria <p>Nadat Guus & Luuk de vloek over Arteria hebben opgeheven, kan het magische land terugkeren naar zijn oorspronkelijke staat. Maar dat is zonder 2de raadgev... »
Chaos in Arteria <p>Nadat Guus en Luuk de vloek over het magische land Arteria hebben opgeheven, komen ze terug thuis in Hasselt. Maar in Arteria heeft de 2deraadgever Gordia... »
Help! mijn engelbewaarder wil met brugpensioen "Help mijn engelbewaarder wil met brugpensioen" van Dirk Hermans is de kroniek van zijn leven én van zijn leverziekte die uitmondde in een transplantatie. E... »
Witte wolven <p>Wanneer de levens van een Sloveense gastarbeider uit 1920, een neergeschoten Amerikaanse piloot in 1944, een doctoraatstudente aan Harvard, een journalist... »
Het verhaal in moderne communicatie In "Het Verhaal in moderne communicatie" schrijft auteur/journalist/copywriter Dirk Hermans zijn visie uit over moderne bedrijfscommunicatie. Met name het gr... »
Inleiding tot de gedragstherapie <p>Dit boek is al bijna vijftig jaar hét standaardwerk over achtergronden en praktijk van de gedragstherapie. Het is bedoeld voor de nieuwkomer die zich wil... »