Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
De Heroïneprostitutie Tom en Denise zijn twee adolescenten die een moeilijke jeugd hebben gehad. Denise vangt Tom op als hij door zijn ouders het huis wordt uitgezet. Denise gebru... »
Geesteskind Dirk Bolier schrijft proza vanaf het begin van de eeuw. Eerst naast zijn werk. Later naast zijn ziekte Multiple Sclerose. Zijn werk ligt in diverse bibliot... »
Invaliefde in Rotterdam Dirk Bolier werkte na zijn studie informatica 15 jaar in de automatisering toen hij getroffen werd door de ziekte Multiple Sclerose. Hij ging dichten en schr... »
Eeuwig even “We vinden het welletjes,deze kat- en muisspelletjes.Totdat ik makkelijk benhebben we last van ons zeikgen.”Dirk Bolier (1969) werkte in de ICT en was da... »
Vreemde Liefdes “We vinden het welletjes,deze kat- en muisspelletjes.Totdat ik makkelijk benhebben we last van ons zeikgen.”Dirk Bolier (1969) werkte in de ICT en was da... »
Stuiteren Het leven van Floris lijkt op het eerste gezicht op dat van elke andere student. Naast een leven vol zuipen en gokken, werkt Floris vol toewijding aan zijn s... »
Lief Henri weet in zijn turbulente leven alle bordjes hoog te houden - zijn geld verdient hij op de beurs en daarnaast treedt hij op als muzikant. Maar hij worste... »