Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Fosfo, het bange monster Fosfo kan niet slapen. Het monstertje denkt dat er een mensenkind onder zijn bed ligt. Hij kijkt voorzichtig. Het is zo donker onder zijn bed…Ziet hij daar... »
Lodewijk de koningspinguïn Een verhaal over dromen, vriendschap en een twijfelende pinguïn die niet altijd in de pas loopt. Lodewijk is een beetje een vreemde pinguïn. Een waggelaar,... »
Appartemensen een verhaal met voetnoten in vier verdiepingen. »
De cowboyter Verrassend en grappig verhaal over een kabouter die liever een cowboy wil zijn Joppe wil geen kabouter meer zijn, hij droomt ervan een cowboy te worden. Hij ... »
Wij is niets In Flamont draait alles rond de goudmijn. Ooit een barak, maar nu een stad van 370.000 inwoners, gesticht door wonderboy Robbert Rigurson. Hebzucht en hybri... »
Boom-Boom ?In een lege vlakte staat een boom. Hier wonen de eekhoorns van Eikrijk. Dit is de wereld en verder is er niets. Daar zijn ze van overtuigd. Tot er een vogel... »
Het Lortcher syndroom 'Het Lortchersyndroom' is het indringende fictiedebuut van Dimitri Leue. Een tragikomische roman over een familievloek die hem niet onberoerd laat: de dement... »
Prins Tsjaiko Een luisterboek verteld door Dimitri Leue met muziek van Tsjaikovski;;;In samenwerking met deFilharmonie Prins Tsjaiko is bijna twintig en dat is in zijn fam... »