Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De zwarte dag van Oswald Bijna tachtig is Jaap Barendrecht nu. Het leven is goed geweest. Na het overlijden van zijn lieve Treesje woont hij alleen in zn flatje met uitzicht op de Ma... »
Paul Vlaanderen en het mysterie van de verzonnen dood Terwijl Paul Vlaanderen de laatste hand legt aan zijn nieuwste misdaadroman, ontdekt hij tot zijn schrik dat de moorden die hij in zijn boek heeft beschreven... »
Paul Vlaanderen en het Mysterie van de verzonnen dood Terwijl Paul Vlaanderen de laatste hand legt aan zijn nieuwste misdaadroman, ontdekt hij tot zijn schrik dat de moorden die hij in zijn boek heeft beschreven... »
Nathans erfenis Stephan, een wiskundestudent met weinig geluk in het leven, krijgt een baantje bij Nathan, een oude gevierde schrijver met een oeuvreprijs in het verschiet. ... »
Wulffers en de zaak van het galgenmaal Uit het water van de Korte Prinsengracht wordt het levenloze lichaam van een zwerver opgedregd. Hoe is hij te water geraakt? Uit onderzoek van de patholoog-a... »
Wulffers en de zaak van de karaktermoord Gebogen over zijn oude schrijfmachine ligt het levenloze lichaam van thrillerauteur Albert C. Boon, oud-rechercheur van Bureau Warmoesstraat met een groot oe... »
Wulffers en de zaak van de karaktermoord Gebogen over zijn oude Remington-schrijfmachine ligt het levenloze lichaam van thrillerauteur Albert C. Boon. Hij is de nestor van het Spannende Boek, de ém... »