Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Puzzelboek in thema Verjaardag Origineel puzzelboek in thema verjaardag. Het oplossen van logische puzzels is een leuke hobby en ook een goede training om je brein jong en fit te houden.Di... »
Doppelblock rekenpuzzels Een Doppelblock puzzel (Smashed Sums, Doplo of Double Block ) bestaat uit een vierkant raster. Jouw opdracht is het volgende:•Maak twee vakjes zwart in elk... »
Woordsudoku van A tot Z Puzzelboek met woordsudoku's, ook wordoku genoemd. Je krijgt 250 verschillende puzzels met telkens een ander woord waarbij de letters in alfabetische volgord... »
Tectonic puzzels Hoe werkt een tectonic puzzel? Uitleg regels en technieken met concrete voorbeelden voor het oplossen van tectonics in stijgende moeilijkheidsgraad.Deze curs... »
Mevrouw gaat met Pensioen Eindelijk met pensioen. Veel vrije tijd voor familie, vrienden en hobby's. Het oplossen van logische puzzels is een leuke tijdsbesteding en bovendien een go... »
MAX-3 puzzels MAX-3 puzzels hebben één regel: maximum 3 opeenvolgende identieke symbolen zijn toegelaten in een rij, kolom of diagonaal. Deze boeiende variant van de bin... »
Sudoku Tips voor Kids Dit sudoku boek voor kinderen wil meer zijn dan een verzameling van makkelijke puzzels voor beginners.Een sudoku wordt concreet voorgesteld als een huis met ... »
Ik tel tot tien! Wie niet weg is, is gezien Dit is een leesboek, maar ook een speurboek op niveau einde eerste leerjaar/groep 3. Het boek bevat 15 leuke verhaaltjes. Bij elk verhaal horen 10 woorden vo... »
Ei-genzinnige rekenideeën Een unieke rekentool om tafels te visualiseren als een kalender. De uitkomsten van de vermenigvuldiging worden via tekeningen gekoppeld aan activiteiten. De ... »
ESCAPE ROOM - Dragos de Dierendief Dit is een bijzonder leerzaam Escape Room boek. Begrijpend lezen, kennis van het dierenrijk en begrip van de tafels staan centraal.Ram, de directeur van Dier... »