Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat ik altijd al wilde doen Vrolijk verhaal over Lieke die pas is verhuisd naar een dorp en daar iets moois verliest dat haar opa heeft gemaakt. Gelukkig komt ze Marijn tegen die ook bi... »
Vreugde na verdriet De vijfendertigjarige Leon wil graag in contact komen met zijndochter Leony, die zeven jaar geleden is voortgekomen uit eenonenightstand.Uit schaamte over zi... »
Jacht op een schat De dertigjarige Penny trekt zich tijdelijk terug in een klein huisje op het platteland van Brabant, onder meer om aan haar boek te werken. Aanvankelijk botst... »
Vreugde na verdriet De vijfendertigjarige Leon wil graag in contact komen met zijn dochter Leony, die zeven jaar geleden is voortgekomen uit een onenightstand.Uit schaamte over ... »
De kleine schatzoeker Als Nora vraagt waarom haar ouders zoveel gereisd hebben, antwoorden ze: “Om een schat te zoeken.” Nieuwsgierig geworden reist Nora zelf de wereld over o... »
JP & IK Tess is maf. Hart-stik-ke maf. Aldus JP. En daar heeft hij wel een beetje gelijk in. Ze is impulsief en eigenwijs en zit vol creatieve - Tessiaanse - oplossi... »
De Fräulein van Vaals De Fräulein serie is een reeks geromantiseerde verhalen over de nazaten van de invloedrijke lakenfabrikant Johann Arnold von Clermont. De verhalen zijn geba... »
Geld of geluk Nadat de eenzelvige weduwnaar en gewezen bankdirecteur Norbert Streyendaal een lichte beroerte heeft gehad, nemen zoon Wilco en schoondochter Merle hem tijde... »
Dol op Diva Een vrolijk verhaal over liefde, familiebanden en opnieuw beginnen.Loes, ooit Miss World, heeft zich na teleurstellende ervaringen in de jetset met haar hond... »