Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Ik zal raad geven
Ik zal raad geven
Pastorale ervaringen van Johannes in zijn eerste gemeente<br/><br/>Woord vooraf<br/> <br/>Dit boek is een vervolg op 'Ik zal wederbrengen', omdat de hoofdper... »
 
 
 
 
 

Voor Hart en Huis
Voor Hart en Huis
Voor Hart en Huis is al jaren een trouwe huisvriend in vele gezinnen: dit jaar verschijnt het dagboek voor de 129e keer! Zo mogelijk wordt iedere maand één... »
 
 
 
 
 

Tot een vlees zijn
Tot een vlees zijn
 »
 
 
 
 
 

Ziet de bruidegom komt!
Ziet de bruidegom komt!
Ploef In De Kerstnacht »
 
 
 
 
 

Reddende liefde
Reddende liefde
verhalen en gedichten voor Kerst en andere gelegenheden »
 
 
 
 
 

Zie, Hij komt met de wolken
Zie, Hij komt met de wolken
bijbels dagboek over het boek Openbaring »
 
 
 
 
 

Wonderbaarlijk gemaakt
Wonderbaarlijk gemaakt
Kaarten worden er veel verzonden. Zeker bij bijzondere gelegenheden is het goed dat er met elkaar meegeleefd wordt. Om een bijbelse boodschap te zenden heeft... »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });