Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een borrel met Barry Sebastiaan Krops is niet erg gelukkig. Hij heeft voortdurend last van duizelingen maar het komt er niet van zijn huisarts te bezoeken, terwijl zijn therapeut... »
Mensen als ik Christophe ‘Buck’ Vekeman was vierenveertig jaar toen hij besloot eindelijk, voor het eerst in zijn leven, tot een gemeenschap te willen behoren. Hij von... »
Werner, Esmee en de hitte "Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voo... »
Marie Gedurende twee gelukkige jaren is het liefste meisje van de wereld, Marie geheten, in het leven van `de dokter geweest. Sinds zij er niet meer is, slijt hij... »
Mensen als ik Christophe ‘Buck’ Vekeman was vierenveertig jaar toen hij besloot eindelijk, voor het eerst in zijn leven, tot een gemeenschap te willen behoren. Hij von... »
Leven is werk Wat is de link tussen David Bowie en Charles Baudelaire? Waarom maakte Nescio s verhaalpersonage `De uitvreter een einde aan zijn leven door van een brug te... »
Cruise Een vrouw die onophoudelijk haar ‘in zichzelf gekeerde blik’ oefent voor de spiegel. Een progressieve journalist die geplaagd wordt door racistische drom... »
Lege jurken Lester en Alicia Brandman zijn vandaag precies vier jaar geleden getrouwd. Reden tot vieren, vindt Lester, maar als hij van zijn werk thuiskomt, krijgt hij v... »
De onderneming "Alle personages in dit boek hebben één ding gemeen: zij zijn gevangen, zowel van hun eigen erotische verlangens en fantasieën als van hun minachting voo... »