Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Je hebt erom gevraagd! De twee wervelwinden zetten de stripop zijn kop! Wanneer haar ouders een nieuwe keuken willen,besluit Marine dat het ook geen slecht idee is een nieuwe Siste... »
Voetbalgek! De nieuwste aanwinst van de leerklooiers is een fenomeen. Svatan heet hij en hij weet van aanpakken. Voor het eerst in jaren weten Marcel & co weer wat winne... »
Doe niet alsof, Billie! Wat is dat, een cockerspaniël? Een innemende, gulzige, onstuimige en ondeugende metgezel! En als we die definitie volgen, is Billie dé cockerspaniël bij u... »
Zij is begonnen ! Wendy is mijn grote zus. Dat is zo! Het gebeurde zomaar, want mij heeft niemand wat gevraagd! Hadden ze dat wel gedaan, dan had ik ze verteld dat ík liever ... »
Doet ze het of doet ze het niet? Als twee wervelwinden blazen de zussen een wind van waanzin door dit stripboek! Durf je of durf je niet? Dat is Marines nieuwe favoriete spel. Ze speelt het ... »
Insecten Wist jij dat termieten airco hebben? Of dat bijen een tong hebben? En dat er ook honingpotmieren bestaan? Dat de rood gestreepte zandwesp werktuigen gebrui... »
BFF's puur natuur Het is zomervakantie en Jessica breekt zich het hoofd over vraagstukken waar ze tijdens het schooljaar nooit toe komt. Zoals: kan je bevriend zijn met ee... »
Fantasticola! Joepie!! Overal ligt er sneeuw! Met mijn sister Wendy ga ik megagrote sneeuwballengevechten houden, iglo's bouwen en supermooie sneeuwmannen maken in de tuin... »