Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
IJs voor Matthijs <p>Over je amandelen knippen</p><p><em>‘Eet nou door, Matthijs,’ zegt papa. ‘Je wilt toch groot en sterk worden?’
‘Ik heb geen trek meer,’ z... »
Klap Christine Kliphuis wordt aangereden door een appende automobilist en vanaf dat moment verandert haar leven ingrijpend. Uiteindelijk blijkt dat ze hersenletse... »
Mijn hoofd is hol 'Je moeder is nu mee met de ambulance. Ze zeiden dat het misschien een beroerte is geweest, want ze kon niet bewegen. Je moet maar gauw komen.'Een beroerte? ... »
De ogen van Olivia Op een dag komt Olivia sip thuis. Ze hebben haar uitgescholden voor 'schele'.'Ben ik echt een schele?' vraagt ze. 'Dat wil ik niet.''Nou, je rechteroog kijkt... »
De jeuk van Joep Joep wrijft over zijn gezicht. 'Het jeukt,' zegt hij.'Zie je wel!' roept mama. 'Ik dacht het vanmorgen al: volgens mij heb je de waterpokken.'Joep heeft de w... »
Mantelzorg en werk in balans Werk en zorg horen beiden bij het leven. Hoe creëert een werkende mantelzorger een goede balans tussen arbeid en zorg, tussen werk en privé? Wat kunnen pro... »
Mijn hoofd is hol `Je moeder is nu mee met de ambulance. Ze zeiden dat het misschien een beroerte is geweest, want ze kon niet bewegen. Je moet maar gauw komen.Een beroerte? W... »
De ADHD van Andre <p>Als het te druk is in je hoofd</p><p><cite>Mag ik meedoen, mag ik meedoen?</cite> vraagt hij aan de voetballende jongens.<cite> Hij wil het zo graag!</cit... »
Het oor van Leonoor Buisjes? Leonoor snapt er niks van.<br/>'Is dat net zoiets als de buizen van de waterleiding, of de buizen van de verwarming? Die buizen passen toch niet in ... »
Mantelzorg en werk in balans Werk en zorg horen beide bij het leven. Hoe creëert een werkende mantelzorger een goede balans tussen arbeid en zorg, tussen werk en privé? Wat kunnen prof... »