Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het boemerangprincipe <p>Het derde spannende boek over Stijn Goris, de Brusselse commissaris. In Moskou wordt de beroemde advocaat Doeganovitsch vermoord. Enkele dagen later onder... »
Dodensteeg Brussel begin 1919. De Eerste Wereldoorlog is voorbij. De stad begint te herleven en de militairen keren terug van het front. Kolonel Pynaert neemt zijn taak... »
Bloedvlag In een woning in Brussel worden de lichamen gevonden van twee volwassenen en twee kinderen, onder wie een baby. Alle slachtoffers werden neergeschoten. Het t... »
De afrekening Stijn Goris brengt op een ochtend zijn kinderen naar school, wanneer een wagen met gewapende mannen in de straat opduikt. Goris en de kinderen worden minuten... »
De daikonkweker In de Brusselse deelgemeente Laken doet een verontruste man aangifte van de verdwijning van zijn echtgenote. De politiemensen die ter plaatse de vaststelling... »
Nevenschade Hoofdcommissaris Stijn Goris wordt vroeg uit bed gehaald. In het Jubelpark zijn de lijken aangetroffen van vijf jonge mensen. Hun lichamen liggen in de vorm ... »
Een kwestie van zwijgen In de haven van Zeebrugge wordt een waardetransport overvallen. De daders ontkomen met hun buit naar Brussel. Een beetje later ontploft in een chique wijk v... »
Het octopuscomplex Een invloedrijke zakenman overlijdt als zijn auto in hartje Brussel ontploft. De politie vermoedt kwaad opzet en belast commissaris Stijn Goris met het onder... »
Dodenberg In Brussel wordt de echtgenote van een Belgisch volksvertegenwoordiger aan haar voordeur vermoord. Het wordt een eerste belangrijke zaak voor de pas opgerich... »