Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Nee heb je <p>Een sabbatical op Bali pakt voor workaholic Bobbie heel anders uit dan verwacht</p><p>Als Bobbie bij de bedrijfscoach zit en er alleen maar testbeeld op h... »
Enkeltje Ierland <p>Dierenarts Lisa heeft Amsterdam en haar beste vriendin Tess achtergelaten voor een droombaan in het dorpje Brentwood op het Ierse platteland. Maar eenmaal... »
Beter laat dan nooit <p>Grappig en virtuoos geschreven, vol kleurrijke personages en in een setting waar je zo naartoe zou willen: de Zuid-Engelse kust</p><p>Als Merle hoort da... »
Zes maanden zonder <p>Als je op je achtentwintigste nog bij je zus in huis woont, uit verveling met je baas slaapt en een baan hebt waarbij je het grootste gedeelte van de tijd... »
Eens gegeven <p>Vrolijk, romantisch, verrassend en meeslepend: Charlotte de Monchy is de ster van de Nederlandse feelgoodroman <br/>Van de auteur ... »
Wie waagt die wint <p>'Zeker te vergelijken met Jill Mansell.' NBD Biblion</p><p>Lizzy schaamt zich dood voor haar baan als marketeer bij Man van Nu, een ordinair lifestyleblad... »
Beter laat dan nooit <p>Grappig en virtuoos geschreven, vol kleurrijke personages en in een setting waar je zo naartoe zou willen: de Zuid-Engelse kust</p><p>Als Merle hoort da... »
Zes maanden zonder Als je op je achtentwintigste nog bij je zus in huis woont, uit verveling met je baas slaapt en een baan hebt waarbij je het grootste gedeelte van de tijd op... »
Eens gegeven <p>Vrolijk, romantisch, verrassend en meeslepend: Charlotte de Monchy is de ster van de Nederlandse feelgoodroman