Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pulp Fictie Er bloeit iets tussen Dweezil en Julie de dochter van de directeur van Nausicaauml het waterpark dat de Jumpers in het vorige album bezochten. Julie zorgt er... »
Jump STRIPS 26 JUMP duikt in de wereld van Pokémon én in de wereld van Asterix & Obelix! Verder natuurlijk weer onze vaste fantastische strips, een nieuwe aflevering van ... »
Jump 15 Aron is het enige echte Leesmonster en heeft speciaal voor jullie in de maand van de Kinderboekenweek supergave kinderboeken verslonden. ‘Worden wat je wil... »
De underdog Om definitief uit de geldzorgen te raken, bewandelen zowel Suske en Wiske als Jerom en Lambik duistere paden. Ze spelen een gevaarlijk spel en tot overmaat v... »
Jump Spinnen aaien, liever niet! Even rondslingeren met Spider-Man, ja graag! Ook Youtubers Jesper en Rik van Glowmovies vinden superhelden cool. Jesper: “Ik be... »
Jump 3 Voor dit nummer is de vrolijkste vlogger ooit geïnterviewd: Vogeljongen! Ook maakte hoofdredacteur Tim samen met hem een tekenfilmpje (check Tim’s YouTube... »