Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Bouquet e-bundel nummers 3408-3415 (8-in-1)
Bouquet e-bundel nummers 3408-3415 (8-in-1)
Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle acht Bouquet-romans (nummers 3408 t/m 3415) van de maand in handen. Zo kunt... »
 
 
 
 
 

Bekroonde liefde
Bekroonde liefde
Vijf jaar geleden beleefde Jordan een heerlijke zomer met de knappe Ben Prince. Dat hij zonder afscheid te nemen uit haar leven verdween was een klap, maar z... »
 
 
 
 
 

Just Married!
Just Married!
 »
 
 
 
 
 

Witte weelde ; Een verdwaalde kerstman ; Sexy kerstman
Witte weelde ; Een verdwaalde kerstman ; Sexy kerstman
(1) WITTE WEELDE - Jazeker, de kerstman bestaat! verzekert Beth haar vijfjarig neefje. Voor Kerstmis wenst hij sneeuw en een vader, dus heeft ze vast een hut... »
 
 
 
 
 

Zes gouden regels / Baby als geheim
Zes gouden regels / Baby als geheim
<strong>Zes gouden regels</strong>
<strong> </strong>
<em>Zal het haar lukken zijn charmeoffensief te weerstaan?</em>
<em> </em>
Tally ... »
 
 
 
 
 

Rescued By His Christmas Angel
Rescued By His Christmas Angel
And Christmas At Candlebark Farm »
 
 
 
 
 

Oude liefde, nieuwe kans
Oude liefde, nieuwe kans
Misschien is zij degene die hij nodig heeft…
Wanneer de puppy van Ians nichtje ziek wordt, smeekt ze hem om het diertje te helpen. Als geharde politie... »