Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Familiegeheim Eva is een vrolijke meid van dertien. Ze heeft weinig nagedacht over het feit dat haar moeder haar eigen ouders vrijwel nooit ziet en dat zij haar familie va... »
Nep <P>Herkenbaar verhaal over nepnieuws, googelen en producten aanschaffen voor lezers vanaf 10 jaar. Iedereen slooft zich uit voor Jasmijn, het nieuwe meisje i... »
Blauwe dagen Janna (14) zit al een tijdje niet zo lekker in haar vel. Als haar vriendje het uitmaakt, komt dat hard aan. Zie je wel, denkt ze, ik ben niet de moeite waard... »
Circus Fantastini <P>Toneellezen is zó leuk: je kiest een rol en leest samen hardop de dialogen voor. Zo voer je eigenlijk een toneelstukje op.
Mission Impossible Het is liefde op het eerste gezicht tussen Vince en Mare. Maar als ze elkaar beter leren kennen, merken ze steeds meer dat ze tegenpolen zijn. Vince heeft gr... »
Fab Wendes moeder is een BN’er, en daarom wil de hele klas wel vrienden worden met Wende.
Senna doet aan wedstrijdzwemmen. Ze droomt van de Olympische Spelen, ... »
Wie durft? Lara wil alles zo goed mogelijk doen, maar dat is lastig als je veel lessen hebt gemist omdat je ziek bent geweest. Dat maakt haar onzeker. Zelfs het zingen ... »