Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat een weer! Regen brengt zegen, maar het is ook fijn als na een fikse bui de zon weer gaat schijnen. Een hete zomerdag eindigt vaak met onweer en bliksem, en alleen al b... »
Rode Trein en Ovale Onderzeeer SET Fijne set met 2 vrolijke kartonboeken die de taalontwikkeling van jonge kinderen stimuleren.Ga in Een Rode Trein mee op reis met allerlei dieren in hun kleur... »
Een boom vol herinneringen <p>In 'Een boom vol herinneringen' heeft Vos een lang en gelukkig leven gehad, maar nu is hij moe. Hij zoekt een mooi plekje uit in het bos en valt in slaap.... »
De stinkende beer Dit is Stinkende Beer.Stinkende Beer wast zich nooit. Tot hij een andere beer leert kennen.Kan zij hem overhalen om in bad te gaan?Een grappig verhaal met ee... »
En nu mijn bad uit! <p>Na het denderende succes van de kartonversie van 'Ssst! De tijger slaapt', winnaar van het Prentenboek van het Jaar 2018, kon een kartonnen editie van Bri... »
Ssst! De tijger slaapt 'Ssst! De tijger slaapt' is gekozen tot Prentenboek van het Jaar 2018. Bij deze editie zit een leuk vingerpopje.<br/><br/>De tijger slaapt...<br/>Ssst! De ti... »
Mols speciale ster Mol zat elke avond op zijn lievelingssteen om naar de mooie glinsterende lichtjes aan de hemel te kijken.'Ik wou dat alle sterren van de wereld van mij waren... »
Kijk! Twee zijn gelijk Waar zijn de twee beren met identieke sjaals? Welke vogels dragen precies hetzelfde verenkleed? Welke twee visjes zwemmen allebei tegen de stroom in? Op elke... »