Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Emiel Martijn leidt een oersaai leventje. Tot zijn ouders een heel oud huis kopen en het opknappen. Martijn sluit vriendschap met Emiel het spook dat er op zolder ... »
Tuur vol vuur Ontwapenend boek voor eerste lezers over opkomen voor jezelf en niet toegeven aan pestkoppen. Met in de hoofdrol een heldhaftig konijn. AVI 1 AVIStart. Tuur... »
Gelukkige VADERdag, Silvie - Sluit aan bij de Jeugdboekenmaand: Je bent wie je bent<br/>- Maakt het thema transgender en identiteit bespreekbaar<br/>- Royaal geïllustreerde fictie<br... »
Mannetje & Vrouwtje krijgen een kind Een origineel en hartverwarmend prentenboek over gezinsuitbreiding 5. Vrouwtje sprak Mannetje. Wat denk je van een kind? Vrouwtjes hoofd vulde zich met muzie... »