Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oud zeer Als voormalig 'cowboy in de psychiatrie' (de Volkskrant) blikt Bram Bakker in Oud zeer terug op zijn eigen verleden en de oude en niet verwerkte pijn die dit... »
Blijf beter! De gezondheidszorg verkeert in zwaar weer. De consument wil gebruik maken van alle mogelijkheden in de zorg, liefst ook nog op kosten van een zorgverzekeraar... »
Gerrit Hommage aan een vriendschap die veel te vroeg eindigde
Eind 2015 overleed Gerrit, de oudste vriend van Bram Bakker, aan de spierziekte ALS. Hij werd slecht... »
Sporten voor beginners Aan sportieve inspanning zitten nog veel meer positieve kanten dan alleen het plezier ervan. Goed bewegen geeft energie en ontspant tegelijkertijd. Het is go... »
Mateloos Verslaving is een beladen term, voor een ernstige ziekte. Het gaat daarbij niet enkel om het onvermogen om genotsmiddelen als alcohol en drugs gedoseerd te g... »
Amsterdam en de grachtengordel Van oudsher hebben talloze bezoekers van Amsterdam vorsten, diplomaten, architecten,onderzoekers en gewone reizigers hun bewondering geuit voor deze wo... »
De dokter als patiënt Bram Bakker is 54 jaar en leidt een druk leven als psychiater en publicist van onder meer kritische stukken over zijn vak. Ook daarnaast is zijn leven best h... »