Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het grote verkeersboek van Tuk Wat vind jij nou stoer en vet?Een motor of een maanraket?Blijf jij op de stoeprand staan?Loop jij op het zebrapad?Wat voor auto heeft een kat? Het grote verk... »
Po was een muis Dit boek gaat over Mo. Mo is een muis. Haar man heet Po. Po was ook een muis. Hij gaat dood. Toen Betty Sluyzer dit boek schreef, moest ze huilen. Haar vader... »
Praten doe je zo, zegt Boo Een handig boekje om kinderen voor te bereiden op logopedie. Boo, het kleine aapje, gaat met zijn mama naar Mia Miauw. Daar doet hij leuke spelletjes. De gra... »
Het abc van Tuk Dit is een kijk-boek. Waar is de a? Waar is de b? <br/>Een handig letter-klank-opzoek-boek met veel plaatjes en gekke voorleesversjes, voor alle kinderen en ... »
Mijn tweede Van Dale * Gebaseerd op het succesvolle voorleeswoordenboek Mijn tweede Van Dale* Stimulans voor de ontwikkeling van de woordenschat* Vrolijke tekeningen in kleur* Ti... »
Mijn tweede Van Dale op school Dit e-book is geschikt voor een tablet en niet voor zwart-wit readers.Speciaal voor jonge kinderen heeft Van Dale een reeks kinderwoordenboeken ontwikkeld. W... »