Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat zit er in die dikke buik? <p>'Wat zit er in die dikke buik?' is een kartonboek met flappen, perfect voor elk kind vanaf 18 maanden dat benieuwd is waar baby's vandaan komen en elk toe... »
Het lijfboek Vanaf een jaar of vijf gaan kinderen zich interesseren voor hun lichaam. Op school en thuis vragen ze honderduit: 'Waar zit je hart?', 'Waar komt snot vandaa... »
Ome Jaap heeft zeven zussen Een versjesboek over familie, speciaal voor kinderen in groep 4 van de basisschool (half M4-half E4). Lekker lezen over ooms en tantes, broers en zussen, nev... »
De slimme schildpad Elke twee maanden een ijzersterke Gottmer Topper voor maar € 5,00</br></br>De slimme schildpad van Eric Carle is ontevreden. Hij heeft geen zin dat zwar... »
Een schip vol Sinterklazen Sinterklaas kijkt op de kalender. Nog tweeënveertig nachtjes slapen, dan is het 5 december.Hij slaakt een diepe zucht. Ik vier mijn verjaardag gewoon een ke... »
Alle hens aan dek <p>Om zelf te lezen of voor te lezen: laat je meevoeren door deze bekroonde klassieker van succesvol schrijfster Bette Westera.
Peter-Paul piraat
Peter-Paul ... »
Zeg maar tegen de juf dat ik wat later kom <p>'Zeg maar tegen de juf dat ik wat later kom' is een leuk kinderboek van Gouden Griffel-winnares Bette Westera. Wat zou jij doen als je ouders je achterlie... »
De wonderbare reis van Nils Holgersson <p>'De wonderbare reis van Nils Holgersson' is de klassieker van Selma Lagerlöf, verteld door Bette Westera en geïllustreerd door Martijn van der Linden.
'... »