Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oog in oog Geïnspireerd door een verhaal, een psalm, een spreuk of een zin uit de Bijbel schreven zes auteurs gedichten voor De Achterdeur, de achterpagina van oecumen... »
Aap Beer Zebra 'Aap Beer Zebra' is een mooi alfabetboek van Henriette Boerendans en Bette Westera. Leer het abc met dit mooie prentenboek vol dieren. Met 'Aap Beer Zebra' k... »
Een beetje boos mag best De taal van mensen met dementie is een taal zonder omwegen. Een taal die ruimte laat voor wat niet teverwoorden is. Vol zeggingskracht en altijd betekenisvol... »
DICHTER. 25 Klimaatverandering (set van 5) Voor dit nummer schreven bijna 45 dichters bijna 60 gedichten over klimaatverandering. Over de oorzaken, de gevolgen en ook over wat we zelf kunnen doen. Een... »
A is van Os <p>Bette Westera en Autobahn nemen je in 'A is van Os' mee in de wondere wereld van het alfabet. Een speels en bijzonder letterboek, leerzaam voor jong én o... »