Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Capriccio Italiano Bertus Aafjes werd vooral bekend als dichter-journalist door zijn Voetreis naar Rome. Hij vond inspiratie op Italiaanse bodem voor zijn poëtische en fijnzin... »
Ik ga naar Amerika Op 2 maart 1956 vertrok Bertus Aafjes op de vrachtboot `Witmarsum uit Rotterdam naar Amerika. Dag in dag uit legde hij zijn ervaringen vast in een logboek, ... »
Een lampion voor een blinde <p><em>Een lampion voor een blinde</em>is een van Bertus Aafjes’ verhalenbundels over de legendarische rechter Ooka uit het 17e eeuwse Japan. Lang voordat... »
De denker in het riet De denker in het riet bevat een keuze uit honderden vluchtige impressies die Bertus Aafjes gedurende een kwart eeuw noteerde. Als visser zittend aan de leven... »
Rechter Ooka-mysteries In deze bundel van Rechter Ooka-mysteries zijn de verrassendste en meest mysterieuze verhalen over de legendarische rechter Ooka uit het 17e eeuwse Japan bij... »
In de Nederlanden zingt de tijd <p>In de jaren veertig en vijftig beschreef Bertus Aafjes, die juist veel verre reizen door vreemde oorden had gemaakt, zijn indrukken van de Nederlandse sta... »