Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Blauwziek gedichten. De bundel Blauwziek bestaat uit een viertal cycli, Langzaam oog,... »
Naderingen Schrijven over schilderijen, vindt Bernard Dewulf, is altijd onjuist en hopeloos. Schilderijen en tekeningen zijn doofstomme objecten. Dewulf wil dicht bij d... »
Late dagen Vanzelfsprekend bouwen ze geen kastelen meer. Die liggen verdeeld op zolder, naast de ridders, Zorro en het vee. Voor later. Nu komen en gaan ze. Nu laten ze... »
Toewijdingen Bernard Dewulf heeft de afgelopen decennia talrijke stukken geschreven die in samenhang een beeld geven van wat schoonheid in een mensenleven vermag: ze zijn... »
Jaargetijden In ‘Jaargetijden’ blijft Bernard Dewulf, net als in het met de Libris Literatuur Prijs bekroonde ‘Kleine dagen’ en net als in ‘Late dagen’, dicht... »
Stadsfotograaf Antwerpen 2010/2011 Antwerpen door de ogen van de allereerste stadsfotografenEen inspirerend en verrassend fotoboek van de eerste lichting stadsfotografen. Een onafhankelijke ju... »
Jaargetijden In ‘Jaargetijden’ blijft Bernard Dewulf, net als in het met de Libris Literatuur Prijs bekroonde ‘Kleine dagen’ en net als in ‘Late dagen’, dicht... »
Kleine dagen Er groeit een vrouw in mijn huis. Een-twee-drie is ze vijf geworden. Op een ochtend kwam ze de keuken binnen. Ze zei dag en het was anders.Dichter en essayis... »
Verstrooiingen 'Ik ben erg gehecht aan het vanzelfsprekende. Het is het kwetsbaarste wat ik ken. Bijna dagelijks ervaar ik het vanzelfsprekende als raadselachtig. Ik kan er... »