Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Neurorevalidatie Neurorevalidatie, uitgangspunten voor therapie en training na hersenbeschadiging is het sluitstuk van de vierdelige reeks Toegepaste neurowetenschappen. Neur... »
Schema’s Neurowetenschappen Taal is heel dominant in onze wereld. Praten, praten, praten, in talkshows, in therapiesessies en de kroeg. Ook onderwijs is nauwelijks denkbaar zonder woord... »
Neuropsychologie 'Neuropsychologie, over de gevolgen van hersenbeschadiging' is het tweede deel van de vierdelige serie 'Toegepaste neurowetenschappen'. Systematisch wordt be... »
Leven na hersenbeschadiging Mensen met hersenbeschadiging (trauma, CVA etc.) komen vaak, al of niet na ziekenhuisopname of revalidatie, weer thuis. Dan blijken vaak niet voorziene probl... »
Pijn, waarom? een gids voor mensen met pijn. Pijn is de meest voorkomende maar minst begrepen klacht. Mensen met... »
Neurowetenschappen 'Neurowetenschappen, een overzicht', is het eerste deel van de vierdelige reeks 'Toegepaste neurowetenschappen'. Het boek geeft een overzicht over het immens... »
Neurorevalidatie Nu met online verder studeren op StudieCloud door controlevragen, samenvattingen en achtergrondlinks.'Neurorevalidatie, uitgangspunten voor therapie en train... »
Van contractie naar actie <p>Dit boek bespreekt de belangrijkste theorieën over het leren van motorische vaardigheden met het oog op de mogelijke toepassingen in sport, muziek en rev... »