Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
God zoeken met de zinnen? Ingeleid, vertaald en van aantekeningen voorzien door<br/>drs. Elly Houtsma, drs. Marijke Nota-Renders, Hans van Reisen<br/><br/>met medewerking van Dr. Hugo... »
De Bijbel als spiegel Aan het eind van zijn leven stelde de kerkvader Augustinus (354-430) een bloemlezing samen van passages uit zowel het Oude als het Nieuwe Testament, waarin r... »
De regel van Augustinus Met zijn klassieke Belijdenissen en zijn creatieve bijbeluitleg blijft Aurelius Augustinus ook in de eenentwintigste eeuw populair. Minder bekend is dat hij ... »
Schrijf me en ik stuur je antwoord Vertaald, ingeleid en van aantekeningen voorzien door Arie Akkermans en Hans van ReisenMet medewerking van Vincent HuninkVan Aurelius Augustinus (354-430) zi... »
Van aangezicht tot aangezicht Vooral in de steden Hippo Regius en Carthago was Augustinus actief als predikant of gastpredikant. Vast staat dat hij talloze malen heeft gepreekt. Moderne s... »
Wat kunnen wij voor de doden doen? Vertaling: Jan den Boeft en Hans van Reisen<br/><br/>Omstreeks het jaar 423 schreef Augustinus (354-430) De cura pro mortuis gerenda. In dit geschrift ontwer... »