Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zijn naam is 'Joris' Arie Jongkind (1939) is al jarenlang een veel gelezen schrijver van familieromans, zijn oeuvre beslaat inmiddels het illustere getal van drieëntwintig titel... »
Het geslacht Jorin Blauwkan Hartstocht, bedrog, verdriet, hoop en liefde verstrengelen zich in dit meeslepende verhaal dat de realiteit van het leven dicht benadert. Als Jorin Blauwkan ... »
Dorpsschandaal Windekerk is een dorpje met een zeer gelovige gemeenschap, maar niet iedereen kan zich vinden in die strenge protestantse leer. Zo heeft Martie de Krijger, d... »
Onverzettelijk Arie Jongkind (1939) is al jarenlang een veel gelezen schrijver van familieromans, zijn oeuvre beslaat inmiddels het illustere getal van tweeëntwintig titel... »
Hartenpijn Een nieuw hoogtepunt in het omvangrijke oeuvre van Arie Jongkind: Hartenpijn. Een familieroman van het zuiverste water die speelt in een tijd waaraan we alle... »
Eerste Arie Jongkind omnibus Arie Jongkind (1939) is al jarenlang een veel gelezen schrijver van Familieromans, zijn oeuvre beslaat inmiddels het illustere getal van achttien titels, waa... »
Het avontuur van Jur en Jasper Vader en moeder Kwast wonen met hun twee zonen Jur en Jasper in een Kabouterland hier ver vandaan. Het zijn de allerkleinste kabouters van de hele wereld. Al... »
Zoals het lot het beschikt Op een van zijn dagelijkse tochten op zijn paard ontmoet de jonge Casper een mysterieuze zigeunerin die hem als het ware door haar schoonheid betovert. Zonde... »