Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dood Wie stervende mensen nabij is als hulpverlener kennis vriend ... moet vanzelfsprekend respectvolomgaan met hun visie op leven en dood. Dit vereist niet allee... »
Ik, om maar iemand te noemen <p>Luchthartig en scherp, ontroerend en licht melancholisch – in zijn vijftiende bundel is dichter Anton Korteweg weer op zijn best!</p><p>‘Een dichter ... »
Al fluitend <p>Evenals in Comfortabel ongelujkkig, een royale bloemlezing uit Kortewegs latere gedichten, treffen we in Al fluitend een man aan het woord die van mening ... »
Nooit eens lekker nergens <p><em>Nooit eens lekker nergens</em> biedt een mooi, poëtisch beeld van de plekken waar de dichter zich heeft moeten en mogen bevinden