Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vrouw in Berlijn In april 1945 begint een Berlijnse vrouw, die op het moment van schrijven ongeveer dertig jaar oud is, haar dagboekaantekeningen. Berlijn is op dat moment pl... »
Een vrouw in Berlijn Er zijn veel dagboeken over het einde van de Tweede Wereldoorlog, maar er is er nauwelijks een dat zo openhartig is als dit. De schrijfster, die op het momen... »
De Zilveren Lepel voor kinderen <h3>De Italiaanse keuken is de ideale keuken voor kinderen.</h3><p> Welk kind houdt er nou niet van spaghetti, pizza of bosvruchtenijs? <em>De Zilveren Lepel... »
Een vrouw in Berlijn Er is nauwelijks een openhartiger dagboek over het einde van de Tweede Wereldoorlog denkbaar. De schrijfster, een jonge, kosmopolitische vrouw, is na verschi... »
Roman van Heinric en Margriete van Limborch Margriete verdwaalt tijdens een jachtpartij, wordt ontvoerd en belandt uiteindelijk aan het hof van de keizer van Constantinopel, dat door de sultan van Baby... »