Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
1666: het Vlie brandt Dit schitterend in kleur geïllustreerde groot-formaat boek vertelt voor een breed publiek het verhaal van de twee rampen die het Waddengebied teisterden in ... »
Hoekse en Kabeljauwse Twisten Jacoba van Beieren en Jan van Schaffelaar, twee bekende namen die onlosmakelijk verbonden zijn met de Hoekse en Kabeljauwse Twisten. Deze anderhalve eeuw dur... »
De Watergeuzen Dit boek gaat over de watergeuzen. De vrijbuiters, avonturiers en piraten uit de begintijd van onze nationale onafhankelijkheidsstrijd. Zij die vanaf de eers... »
Agenten voor de koning Midden in de Gouden Eeuw dreigde oorlog ons land te vernietigen. In 1672 braken maanden aan, waarin ‘het volk redeloos, de regering radeloos en het land re... »
Het Rijk Gods op Vlieland Anne Doedens (1945) en Jan Houter (1944) werken al vele jaren samen om deVlielandse historie ‘op de kaart’ te zetten. Jan begon al in de jarentachtig va... »
Zesdaagse Oorlog Weinig oorlogen duurden zo kort en hadden zo'n langdurig effect op de wereldpolitiek als de Zesdaagse Oorlog van 5-10 juni 1967. De grote militaire overwinni... »
Verstoorde vrede Nederland kende geen oorlog in 1914-1918. Het land was echter geen oase van rust en kreeg de neutraliteit niet cadeau. De vrede van die dagen werd verstoord ... »
Geschiedenis van de Wadden Veel werd geschreven over de natuur en de geschiedenis van ieder eiland apart. 'Geschiedenis van de Wadden- Canon van de Waddeneilanden' is het eerste dat vi... »