Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verbonden Cipier en gevangene Geliefden. Zielsverwanten.
Dat zijn we, en nog meer.
We dachten het ergste gehad te hebben. We dachten dat er eindelijk een kans was op... »
Mijn Obsessie Midden in de nacht heb ik haar ontvoerd. Ik heb haar gekooid omdat ik niet zonder haar kan leven. Ze is mijn ware liefde, mijn verslaving, mijn obsessive.Ik ... »
Aantrekking Mia is volledig aan Korum overgeleverd nu ze in Lenkarda is, de grootste Krinar-nederzetting op aarde. Ze kan hier niet weg en ze heeft geen idee hoe ze zelf... »
Mijn lot We zijn vijanden door het lot. We zijn geliefden door het lot.In een andere wereld zijn we voor elkaar gemaakt.Niet in deze wereld.NB: voor een optimale lees... »
Gevangen Hij is mijn vijand... en mijn opdracht.Eén nacht, meer zou het niet zijn. Eén nacht vol ruwe, intense passie.Het neerstorten van zijn vliegtuig had het ein... »
Mijn toekomst Ik vocht tegen mijn lot en won. Ik sloot een pact met de duivel om haar bij me te houden.Het had voorbij moeten zijn. We hadden gelukkig moeten zijn.Jammer g... »
Gebonden Mijn nieuwe gevangene is een gekmakende combinatie van volgzaam maar opstandig, kwetsbaar en toch sterk. Ik moet achter haar geheimen zien te komen, maar dat... »
Hol van de duivel Inwonende bijlesdocent voor vierjarige gezocht. Moet bereid zijn om naar een afgelegen landgoed in de bergen te verhuizen. $ 3K/week contant.Ik ben op de vlu... »
Aanbidding Wanneer een meedogenloze vijand eindelijk toeslaat, wordt de relatie van Mia en Korum erger op de proef gesteld dan ooit tevoren. Maar het zijn Korums eigen ... »
De kooi van een engel Terug in het hol van de duivel ben ik aan een man overgeleverd die me fascineert en angst aanjaagt, een tedere moordenaar wiens obsessie voor mij met de dag ... »