Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn bijzonder rare week met Tess Op de eerste dag van de vakantie brak mijn broer zijn been. Dat was jammer voor hem, maar eigenlijk wel leuk voor mij, want bij de dokter kwam ik Tess tegen.... »
Haaientanden Atlanta van elf heeft een waanzinnig plan: ze gaat in 24 uur rond het IJsselmeer fietsen. Haar ouders weten van niks, die zitten thuis te wachten: haar moede... »
Onweer Sam weet het zeker: haar ouders geven niks om haar. En waarom zouden ze ook? Ze is niet extra mooi, slim of grappig en ze weet nooit hoe ze moet doen tegen a... »
Alaska Op de eerste dag van het schooljaar weet Sven het zeker: hij moet een briljante stunt uithalen. Anders is hij meteen die zielige jongen uit 1b. Parker wil ju... »
Honderd uur nacht Honderdduizend steden bestaan er op de wereld. En ik ben gevlucht naar de stad die over twee dagen wordt getroffen door een orkaan.
Het geheim van held nummer zes Flint is boos: zijn tweelingzusje Fieke kan alles beter. Ze wint prijzen en krijgt altijd de hoofdrol. Dus wanneer er een soort superman voor de deur staat, ... »
Evi, Nick en ik Dit boek gaat over de raarste zomer van mijn leven. Het begon ermee dat Nick uit groep acht voor het eerst tegen me praatte. En diezelfde dag wilde Evi opeen... »
Het geheim van de stoere prinses Rosalie Sophia is een prinses. Elke dag komt ze met het koninklijk vliegtuig naar school. In de lucht verwisselt ze haar prinsessenjurk voor een spijkerbroek... »