Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Driemaal bij dageraad <i>Een man en een vrouw ontmoeten elkaar driemaal, maar elke keer is deenige, en de eerste, en de laatste keer</i>Op het eerste gezicht lijken de drie delen ... »
Zijde Hervé Joncour heeft een bloeiende handel in zijderupsen. Een mysterieuze ziekte onder zijderupsen in Egypte en Klein-Azië bedreigt de leveranties waardoor ... »
Zonder bloed Op een afgelegen boerderij op het platteland wonen een man en zijn twee kinderen. De vader is arts en staat bekend als de Hyena, een folteraar uit een oorlog... »
Oceaan van een zee In het mysterieuze Almayer, een afgelegen hotel aan de rand van de zee, komt een bonte verzamelingmensen bijeen, ieder met zijn of haar eigen verleden en ang... »
Emmaus <i>Emmaüs</i> vertelt het verhaal van vier jongens die zich gevangen voelen tussen hun strenge katholieke geloof en hun fascinatie voor het atheïstische me... »
Een bepaald idee van de wereld ‘Op een dag kreeg ik dit idee: als ik nu eens gewoon over boeken zou gaan vertellen, één voor één, alleen over de goede, en daar voorlopig niet mee zou... »
Zijde Zuid-Frankrijk, 1861. Door een onverklaarbare ziekte onder zijderupsen in Egypte en Syrië moet Hervé Joncour zijn handel naar Japan verplaatsen. Daar raakt... »