Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Badenheim 1939 Het is voorjaar 1939, een onrustige periode in Europa. Badenheim, een Oostenrijks vakantieoord, bereidt zich voor op het zomerseizoen en de bijbehorende vaka... »
Verwondering In Verwondering, de laatste roman die Aharon Appelfeld schreef voor hij stierf, is Irena getuige geweest van een moord. Niet zozeer van de moord zelf, als we... »
Het tijdperk der wonderen Oostenrijk, eind jaren dertig. Het onbekommerde leven van een gevestigde en geassimileerde joodse schrijver stort ineen onder de steeds groter wordende socia... »
Verwondering In Verwondering, de laatste roman die Aharon Appelfeld schreef voor hij stierf, is Irena getuige geweest van een moord. Niet zozeer van de moord zelf, als we... »
Het verhaal van een leven In spaarzaam, meeslepend proza vertelt Aharon Appelfeld in Het verhaal van een leven van over een onwaarschijnlijk leven, dat begon in een klein dorpje in he... »
Badenheim, 1939 Penguin Classics S.. This beautiful novel opens on the eve of World War II as a group of... »